חנות מחשבים

חבילת "אנטי האקינג"

שחזור, גיבוי והגנה על המחשב והמיילים
מבצע 99 ש"ח לחודש!

חודש ראשון חינם* ללא התחייבות!

שמרו על המידע היקר שלכם בטוח ומאובטח עם שירותי שחזור, גיבוי והגנה מתקדמים. כיום, בעידן שבו האיומים על המידע רק הולכים וגדלים, חשוב לוודא שהקבצים, המיילים והנתונים שלכם מוגנים בכל רגע. עם השירותים שלנו, אתם מקבלים גיבוי אמין, שחזור מהיר והגנה מפני וירוסים ותוכנות זדוניות – והכל במחיר משתלם של 99 ש”ח לחודש בלבד- חודש ראשון חינם* ללא התחייבות!

*המבצע עד ה31.8.24

 

הצטרפו אלינו ותחושו בטוחים שהמידע שלכם בידיים טובות ומקצועיות. 

שמרו על המידע שלכם בטוח!

שירותי מחשוב לעסקים

גיבוי מתקדם

גיבוי מחשב

שחזור מהיר ומקצועי

אבטחת סייבר לעסקים

הגנת סייבר מתקדמת + EDR

הגנת וגיבוי סייבר על מיילים​

הגנת וגיבוי סייבר על המיילים

שירות ענן עסקי

יתרונות הבחירה בשירותי ענן

אבטחת סייבר לעסקים

הגנה פרואקטיבית

גיבוי מחשב

שחזור מידי

אבטחת סייבר לעסקים

הגנה מלאה

שמירה על בטיחות המידע הדיגיטלי שלנו היא חיונית. עם השירותים המתקדמים של גיבוי, שחזור והגנה למחשב ולמיילים, תוכלו ליהנו;ת משקט נפשי בידיעה שהמידע שלכם מוגן מכל איום אפשרי.

 

במחיר משתלם של 99 ש”ח לחודש בלבד- חודש ראשון חינם* ללא התחייבות!

תקבלו גיבוי היברידי, שחזור מהיר, והגנה מתקדמת מפני וירוסים ותוכנות זדוניות. לא רק שהשירותים שלנו מגנים על הקבצים והנתונים שלכם, הם גם מספקים תמיכה רציפה וניהול קל ונוח. הצטרפו אלינו ותבטיחו שהמידע החשוב שלכם בידיים בטוחות ומקצועיות.

הצטרפו עוד היום ותיהנו משירות מקצועי ובטוח!

לפרטים נוספים ולהצטרפות: מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

*חודש ראשון חינם  *ללא התחייבות! 

*המבצע עד ה31.8.24

שאלות ותשובות - שחזור, גיבוי והגנה על מחשב ומיילים

גיבוי נתונים מגן עליכם מפני איבוד מידע חשוב כתוצאה מתקלה טכנית, וירוסים או פריצה למערכת. עם גיבוי קבוע, אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע שלכם בטוח ונגיש בכל עת.

תוכנת הגנת הסייבר + EDR מספקת הגנה מלאה למחשב שלכם מפני איומים כמו תוכנות כופרה, קריפטוג’קינג, וירוסים ותוכנות זדוניות. היא כוללת הערכת פגיעויות, שולחן עבודה מרוחק, סינון כתובות URL, וסריקת גיבויים, כדי להבטיח שהמחשב שלכם בטוח ומוגן.

כן, ניתן לשחזר מיילים שנמחקו עם שירות הגיבוי וההגנה שלנו למיילים. השירות מאפשר שחזור נקודתי של הודעות ספציפיות וגם גיבוי של כל ההודעות, והגנה מפני פישינג ותוכנות זדוניות.

שירותי הענן מספקים גיבוי מהיר ויעיל של המידע, שילוב קל עם מערכות המחשוב הקיימות, והגנה על כל הפלטפורמות בבית העסק, כולל מערכות פיזיות, וירטואליות, ענן, אפליקציות ומובייל. השירותים מנוהלים ומתקדמים, ומבטיחים אמינות ושקט נפשי.

יצירת קשר